неділя, 20 березня 2016 р.

Участь у конкурсі "Таланти твої, Україно".



                                  Участь у конкурсі " Таланти твої, Україно" гуртківців                                                                                          Пустомитівського ЦДЮТ.

             17 березня у Центрі  творчості  дітей та юнацтва "Галичина" м.Львів проходив обласний конкурс образотворчого мистецтва. Учні Пустомитівщини гідно представили свій район у цьому конкурсі. Заслуговують на увагу роботи вихованців гуртків Пустомитівського ЦДЮТ на базі  Підбірцівської ЗОШ (керівник Гловяк Л.К) у номінації "живопис"та "малярство на склі", Підберізцівського НВК (кер. Кіндзер Ю.Р ) номінація "малярство на склі", Милятичівської ЗОШ (Іванець О.С.) номінація "витинанка".
                                                                                
                                                                                

                                                                    

                                                                                 

      Сороківська Діана, учениця гуртка "Чарівні пензлики" Пустомитівського ЦДЮТ  кер.Рубан О.П. також спробувала свої свої сили у мистецькому змаганні. Цьому передував районний конкурс "Таланти твої, Україно" у якому Діана здобула перше місце серед наймолодшої вікової категорії у номінації "живопис". На творчість надихали твори І.Франка,  у цьому році ми відзначаємо його 160-річницю від дня народження (2016 -й рік був проголошений як рік І.Я.Франка).

                                                                                  

                                                                                  
Конкурсна робота за мотивом вірша І.Франка "Дивувалась зима".


Побажаємо нашим гуртківцям творчих злетів і перемог у конкурсах!

Немає коментарів:

Дописати коментар