неділя, 4 листопада 2018 р.

Малюнки осіннього циклу


Малюнки осіннього циклу у гуртку образотворчого мистецтва "Чарівні пензлики"  .

Хочу поділитися досвідом роботи над малюнками  осінньої тематики у гуртку  образотворчого мистецтва для учнів молодшого та середнього шкільного віку.
  Працюючи над осіннім циклом ми використовуємо різні художні  техніки, працюємо поєднуючи акварельні, гуашеві фарби, пастель та елементи ручної роботи.
 Вибираємо переважно теплу гаму кольорів, використовуємо розтяжку тону, наприклад у роботі " Осіннє деревце"











А тут ми бачемо гарбузи, які були  створені нашими дітьми за допомогою гуашевих фарб.









А це осіннє дерево виконано  у техніці вітраж. Тут ми використали пастель і фарби.











У цій роботі ми були дизайнерами, створювали для себе чоботи у дощовиц день.Використовували пастель, акварель та гуаш. А хто не полінувався, той ще зробив парасольку.







Ось так по різному  можна малювати осінь.