Хочу поділитися досвідом роботи над малюнками новорічно-різдяного циклу у гуртку "Чарівні пензлики " для дітей 5-9річного віку.
Над цими роботами ми працювали декілька занять і використовували змішану техніку (гуаш, крейду,маркер) та елементи колажу.
Спочатку заповнювали фон гуашами, потім деякі деталі обводили маркером, вирізали, наклеювали на основу. Деякі деталі такі, як ялиночки, робили з кольорового паперу.
Небо у цій роботі розмальовівали гуашами і крейдою.
Ялиночки малювали окремо і наклеювали на основу.
А цю роботу, ми ділили на сектори маркером і розмальовували.
А у цих роботах використані елементи колажу. Ці сови зроблені із шматків старих газет.
Собачку - символа 2018 року клеїли за таким самим принципом.Очі зробили з корку. Вийшло так:
Роботи виконані гуашевими фарбами. Це "Зимові дерева":
Робота виконувалась без попереднього ескізу олівцем
І на завершення хочу представити декілька сюжетних композицій:
Ось так весело і творчо ми надихаємось зимою!


























